logo

Kim jesteśmy?

Selecta Nieruchomości to polska firma, prężnie działająca na hiszpańskim rynku nieruchomości. Współpracując z największymi bankami w Hiszpanii posiadamy największa bazę ofert z przejęć bankowych, dzięki czemu znajdziemy wymarzona nieruchomość w najkorzystniejszej cenie.

Naszym celem jest profesjonalne wspieranie klienta przy przeprowadzaniu transakcji, czyli jak najszybsze, jak najkorzystniejsze i jak najbardziej przyjazne świadczenie usług. W naszej pracy jesteśmy elastyczni, nieustannie analizujemy i obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek nieruchomości w Hiszpanii. Dzięki temu szybko dostosowujemy się do zachodzących zmian i zmiennych warunków rynkowych.

Dlaczego właśnie my?

Staramy się ułatwić Państwu znalezienie odpowiedniej nieruchomości i załatwienie wszelkich formalności. Naszym celem jest Państwa wygoda. Troszczymy się o Was przez cały proces zakupu. Sprawdzamy nieruchomości pod względem prawnym, kompletujemy dokumenty, negocjujemy warunki transakcji, pomagamy uzyskać kredyt. Rozumiemy również rosnące wymagania klientów.

Bezpieczeństwo transakcji, profesjonalna obsługa i zadowolenie klienta - to nasze priorytety. Świadcząc usługi kierujemy się zasadami etyki, skrupulatnie przestrzegamy przepisów prawa oraz chronimy interesy naszych klientów.

W celu zapewnienia kompleksowej obsługi, współpracujemy z najlepszymi notariuszami, prawnikami, doradcami kredytowymi oraz innymi firmami biorącymi udział w obrocie nieruchomościami.

Zainteresowane osoby serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Polecane oferty