logo
Lokalizacja
Rodzaj nieruchomości
Cena
Dodatkowe informacje

Zajęte przez bank, przejęcia bankowe

Hiszpański rynek jest bardzo bogaty w nieruchomości, które zostały zajęte przez bank, a także takie, które pochodzą z licytacji komorniczych. Cieszą się one sporym zainteresowaniem ze strony klientów, ponieważ można je nabyć w zaniżonych cenach sprzedażowych.

Nieruchomości Hiszpania: zajęte przez bank

Jako prężnie działająca firma, współpracująca z największymi hiszpańskimi bankami, posiadamy w ofercie atrakcyjne nieruchomości z przejęć bankowych. Są to apartamenty, mieszkania oraz domy jednorodzinne oraz bliźniaki pochodzące zarówno z rynku wtórnego, jak i prosto od dewelopera.

W naszym biurze mamy dostęp do setek aktualnych ofert nieruchomości zajętych przez bank, których miejscem lokalizacji jest praktycznie cała Hiszpania. W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów, wszystkie nieruchomości, które stanowią przejęcia bankowe zostały dokładnie sprawdzone pod względem prawnym. Dlatego nie muszą Państwo pod żadnym względem obawiać się o bezpieczeństwo transakcji.

Nieruchomości Hiszpania: przejęcia bankowe

W naszej ofercie można znaleźć nieruchomości zajęte przez bank, które są usytuowane w różnych regionach Hiszpanii. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa północna czy południowa Costa Blanca, wybrzeże Costa Del del Sol czy Costa Brava, u nas z całą pewnością znajdą Państwo godną uwagi ofertę. Dysponujemy także kawalerkami i nowoczesnymi apartamentami zlokalizowanymi na terenie Madrytu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wszystkich klientów, których marzeniem jest słoneczna Hiszpania, zapewniamy kompleksowe usługi. Pomagamy skompletować dokumenty, negocjujemy warunki transakcji oraz pomagamy uzyskać kredyt na zakup nieruchomości z przejęcia bankowego.