logo
Lokalizacja
Rodzaj nieruchomości
Cena
Dodatkowe informacje

Nieruchomości Hiszpania: Costa del Sol

Poza apartamentami zlokalizowanymi w Madrycie czy na wybrzeżu Costa Brava, w ofercie naszego biura mogą Państwo znaleźć nieruchomości usytuowane w słonecznym regionie Costa del Sol. Są one usytuowane w Andaluzji (południowa Hiszpania), najludniejszej i drugiej pod względem powierzchni wspólnocie autonomicznej położonej na półwyspie Iberyjskim, która graniczy na wschodzie z Murcją, na zachodzie z Portugalią, a na północy z Kastylią i Estremadurą.

Malowniczy region Costa del Sol

Costa de Sol to region, z którym najczęściej jest kojarzona Hiszpania. Obejmuje wybrzeże śródziemnomorskie rozciągające się między Gibraltarem a malowniczym przylądkiem Cabo de Gata. To właśnie tutaj znajduje się wiele znanych kąpielisk, takich jak Malaga, Nerja, Marbella czy Torremolinos.

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór nieruchomości w Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol. Wśród nich można znaleźć zarówno nowocześnie urządzone apartamenty, jak również rustykalne domy jednorodzinne, stanowiące idealne miejsca na spędzenie wakacji w gronie rodziny czy znajomych. Proponujemy oferty pochodzące zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego.

Nieruchomości w Hiszpanii tylko w Costa del Sol

Wszystkie nieruchomości w Hiszpanii na Costa del Sol, które oferuje nasze biuro, stanowią oferty szczegółowo sprawdzone pod kątem prawnym, dzięki czemu są uczciwą propozycją. Nasi wyspecjalizowani pracownicy nie tylko pomagają w znalezieniu atrakcyjnej nieruchomości, ale także udzielają fachowego wsparcia, jak prawidłowo i korzystnie przeprowadzić całą transakcję oraz uporać się z formalnościami niezbędnymi do uzyskania kredytu.