logo
Lokalizacja
Rodzaj nieruchomości
Cena
Dodatkowe informacje

Nieruchomości Hiszpania: Costa Brava

Wśród szerokiej gamy ofert w naszym biurze mogą Państwo znaleźć nieruchomości w położone w Hiszpanii na Costa Brava, które od lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów z całej Europy. Jest to region rozciągający się wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego, zlokalizowany we wspólnocie autonomicznej Katalonii. To właśnie tu znajduje się wiele słynnych hiszpańskich kurortów, takich jak Roses, Colera, La Armentera, Portbou czy El Port de la Selva.

Malowniczy region Costa Brava

Costa Brava (północno-wschodnia Hiszpania) jest regionem obfitującym w różnego rodzaju nieruchomości. Nie brakuje tu wieloosobowych, luksusowo wykończonych apartamentów, jak i kameralnie urządzonych domów jednorodzinnych, w tym także budynków szeregowych, znanych potocznie jako bliźniaki.

Nasze biuro oferuje nieruchomości na Costa Brava, które pochodzą zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Codziennie w naszej sprzedaży pojawią się godne uwagi domy, apartamenty oraz mieszkania, które można nabyć w atrakcyjnej cenie. Osoby, których interesuje słoneczna Hiszpania i chciałyby nabyć tutaj nieruchomość, mogą także zainteresować się obiektami pochodzącymi z przejęć bankowych oraz z licytacji komorniczych.

Nieruchomość w Costa Brava

Dzięki temu, że posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku hiszpańskich nieruchomości, możemy zaproponować Państwu kompleksową obsługę. Przeprowadzamy naszych klientów przez wszystkie niezbędne procedury, pomagamy zgromadzić potrzebne dokumenty, a także podpowiadamy, jak załatwić formalności wymagane do uzyskania kredytu bankowego.