logo
Lokalizacja
Rodzaj nieruchomości
Cena
Dodatkowe informacje

Nieruchomości Hiszpania: Costa Blanca

Wychodząc naprzeciw klientom poszukującym atrakcyjnych nieruchomości na terenie Hiszpanii, w tym miejscu przedstawiamy oferty apartamentów, mieszkań oraz domów zlokalizowanych na terenie Costa Blanca. Jest to jeden z bardziej znanych regionów turystycznych, który obejmuje fragment Morza Śródziemnego o długości blisko 250 km. Znajduje się we Wspólnocie Autonomicznej Walencji.

Malowniczy region Costa Blanca

Costa Blanca (wschodnia Hiszpania) jest ceniona między innymi ze względu na popularne kąpieliska, takie jak Calpe oraz Benidorm. W tym regionie posiadamy wiele różnego rodzaju nieruchomości, wśród których można znaleźć zarówno oferty z rynku pierwotnego, jak i wtórnego. Poza nowocześnie urządzonymi apartamentami w wysokich wieżowcach, proponujemy także kameralne domy o zróżnicowanym metrażu, w skład których wchodzą przestronne kuchnie, sypialnie, łazienki oraz basen. Dysponujemy także ofertami umeblowanych kawalerek z klimatyzacją, znajdującymi się zaledwie kilkaset metrów od plaży.

Nieruchomości, które oferujemy w regionie Costa Blanca są inwestycją godną polecenia z wielu względów. Przede wszystkim wschodnia Hiszpania to miejsce, które jest chętnie odwiedzane przez turystów nie tylko z uwagi na słoneczne wybrzeże i atrakcyjne kąpieliska. Nie brakuje tu także ciekawych zabytków i obiektów turystycznych.

Nieruchomość w Costa Blanca

W naszym biurze znajdą Państwo oferty mieszkań i domów pochodzących z najładniejszej części Costa Blanca. Jako profesjonalna agencja nieruchomości, współpracujemy z najlepszymi prawnikami i doradcami prawnymi, dzięki czemu zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę.